| KimY a întrebat:

Ce parfum folosesti?
Eu am un parfum VICTORIA SECRET adus de peste ocean si miroase fff frumos, il adorlove strucklove strucklove struck, mai am si un parfum D&G!

Răspuns Câştigător
| Sἶrenἶa a răspuns:

Wow.victoria secret love struckx il am sh eoo. ii scump da. miruase faaain love struckx

14 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Am Barbieelove struck

| YLLL a răspuns:

Pref meu e adidas [verde]love struck

| Rainbow FisH a răspuns:

De la adidass.
culoarea portocaliu nu-mi aduc aminte cum se cheama.

| Locre a răspuns:

Analon, Venezia(Laura Bigotti), Little Black Dress, Perceive.
Preferatul meu e Analon deoarece are un miros parfumat asa...de flori si in acelasi timp ceva misterios.Imi place si Venezia deoarece are un miros dulce si e fain. Ultimele doua insa cred ca le stii.

Răspuns utilizator avertizat
| sy46 a răspuns:

Folosesc mai multe... D&G-The One, Davidoff-Game, Versace-Bright Crystal, Bvlgari-Omnia green...

| unione a răspuns:

Am un CK One si Un CK Euphoria dar cel mai bun pe care l-am avut a fost ''Lolita Lempicka''

| never2say4never a răspuns:

Jet Femme. Nu-i asa de scump, dar miroase frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Victoria Secret zici tu? De peste ocean, din China? laughing Victoria's Secret. Dar nu inteleg de ce ai pus cu majuscule? Oricum nu ma impresioneazatongue
Parfum? Imi dau cu pagini parfumate din revistelaughing Gratis, miros si bine laughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mda. şi eu am un parfum.nu'ţi zic numele că e prea rar ca să'l ştii. a meu e adus de la magaziun de peste drum

| Lorena_9823 a răspuns:

Eu folosesc J. Lo si mi se potriveste:d

| MariJuana23 a răspuns:

Calvin kleine - Secret obbsesion
Calvin kleine - Euphoria
Christian Dior - Hypnotic Poison
Calvin Klein - Obsession Night
D&G - Light Blue
...Thierry Mugler - Angel

Răspuns utilizator avertizat
| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Adidas(mov), Passion Dance, Bertha, BVLGARI, Armani Code etcwinking