| Raluca160899 a întrebat:

Ce parfume recomandati? Sa tina mai mult,nu sa ma dau si dupa sa se duca mirosul, sa coste cam 1 milion asa si sa miroasa si bine.

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

City Rush e genial love struck

| BombonicaXD a răspuns:

Pleasures Delight de la Estee Lauder. Miroase superb, si persistenta m-a uimit! Tine o saptamana si daca iti faci dus zilnic! Costa cam 150 de lei dar merita!

| Hieer a răspuns:

Today tomorow always.

| CityOfSatan a răspuns:

Parfume? Glumesti? City rush.

| Dianatips a răspuns:

Cu siguranta David Beckham - Signature.
Eu imi simteam mirosul si dupa 8 ore big grin
Te vei indragosti de el!

| midu89 a răspuns:

De la avon:rare pearls, rare gold si today tomorow always iar de la oriflame giordani white-printre cele mai bune parfumuri

| Tass_Daissy_1984 a răspuns:

More de la oriflame

| pavlovschi a răspuns:

De la Avon: Pur Blanca, incandescense...
P.S. Adoree...