| anonim_4396 a întrebat:

Caut un epilator care sa nu doara si sa coste cam un milion!
Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Ramoneluuu a răspuns:

Ar trebui sa incerci crema depilatoare happy

4 răspunsuri:
| PuFuLeTe a răspuns:

Poi epilator care sa nu doara nu este! Pentruu ca toate epilatoarele dor! happy Eu te sfatuiescc ca cell mai biine este sa te facii cu ceara pentruu ca nici nu doare si nici nu iti va creste asa de repeddee! E cell mai biinee! Ti-o spunn din propria mea experientaa! Sii in pluss nici nu e scumpp! Fie iti cumperi benzii fie mergii la salon! Mie la salonn mi-a luat 12 lei pe un epilatt scurt! Pana la genunchii! Nici cell lungg nu poate fi atat de scumpp! Sii te asigurr ca tiinee multt si e si maii biinee! Fundaaa!

| PetreConstanta a răspuns:

Daca nu vrei sa doara da-i cu lama de barbierit

| ღAღdღaღ a răspuns:

Mai bine te-ai face cu ceara sau cu benzi, dar nu cu bigul de ras...Cam orice epilator doare! Sunt ciupituri groaznice...

| xcandyoyo a răspuns:

Eu am de la Philips si nu ma doare deloc... funda?