| JanaBucov a întrebat:

Ce parfumuri de dama imi recomandati de la Oriflame.

Răspuns Câştigător
| Anonima7878 a răspuns:

Pai eu îți recomand : " Paradise ", l-am avut și eu, este genial! big grin, "Lucia ", "Tenderly ", "Divine Sensual ", "Visions Lady ", " Puressence ".

Și multe altele!

Baftă! happy

2 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Buna,

Ti-as recomanda noul parfum de la Oriflame, So Fever. Miroase absolut minunat si costa 50 lei.
My Red, este mai costisitor putin, costa cam 80-90 lei in catalog, dar este foarte bun, persista mult, are un miros foarte feminin, dulceag.
Lovely Garden este preferatul meu pe perioada verii. Este mai fres, dar cu usoare tente florale. Persista. Costa cam 50-60 lei.
Iar unul dintre cele mai apreciate si cumparate este Giordani Gold. Este mai "office", daca ii pot spune asa. Are miros foarte placut, dar putin mai "matur". Este persistent si costa cam 50-60 lei. La fel si Miss Giordani.
Cam astea sunt cele de top, dupa parerea mea si cele mai comandate. Dar miros foarte bine si persista si Paradise, VIP Night, Volare, Eclat Femme sau Weekend (e excelent), Voyager Woman, Love Potion si Amber Elixir Night (miroase extrem de bine si persista)

| Alina1903 a răspuns:

Ce gen de parfum iti place, in general?