| pixeltinker a întrebat:

Recomandări de parfumuri tari dama?

Răspuns Câştigător
| RaAlexandra a răspuns:

Buna! Cu siguranta pe primul loc e Dylan blue de la Versace apoi Poeme de la Lancome si ultimul Shock de la CK asta din preferințele mele

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"parfumuri tari" - in sensul de miros puternic sau in sensul de brand in mare vogă?

| Bruno92 a răspuns:

Paco rabanne black xs. Majoritatea de la rabanne sunt dulci si persistente ca si miros. Si eu de la invictus for men si e dulceag e bun si pentru femei, in schimb parfumurile de femei nu s ok pentru barbati

| Peachdelight a răspuns:

Mie îmi plac parfumurile dulci. Deci din ce am încercat preferatele mele sunt:

Nina Ricci - Nina
Coco chanel - mademoiselle
Paco Rabanne - black xs
Britney spears - fantasy
Prada - Candy

Cam astea ma încânta pe mine happy

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Today de la Avon

| Caporal4464 a răspuns:

Uite aici niste parfumuri tari: Guerlain Shalimar, Boss Intense de la Hugo Boss, Le Male de la Jean Paul Gaultier, Lancome La Vie Est Belle. Daca vrei iti mai zic.