| vladeraser3 a întrebat:

Ce parfumuri imi recomandati pana la pretul de 50 de lei? Va rog, sa-mi recomandati parfumuri pentru barbati!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Https://www.avon.ro/......max-turbo/

Stii, la pretul asta nu te astepta sa faca parfumul minuni, insa acesta, dupa parerea mea, este foarte de calitate. Ma dau cu el cand merg la tenis. Miroase frumos si persista cat de cat.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sub 300 de lei, nu exista parfumuri, doar APA de colonie sau de toaleta!
Iti recomand sa mergi in magazin si sa testezi mirusl acelei ape pe pielea tale, ca sa vezi daca iti place, pentru ca acele ape sau esente de parfum, isi schimba mirosul in functie de miroul corpului fiecarei persoane.
Ceea ce pe un barbat miroase foarte bine, pe altul poate sa puta (miroasa foarte urat).
Parfumurile nu se cumpara pe neprobate!

| sierra1 a răspuns:

Tot ce are eMAG cf cerințelor tale
https://www.emag.ro/......45-si-50/c