| Dalmore a întrebat:

Ce parfumuri preferați să purtați toamna?

6 răspunsuri:
| sGlx a răspuns:

Dolce & gabbana the one, ceva din bershka la 70 de lei e singurul pe care il au pentru barbati si urmareste-l pe Alex Costa, are videoclipuri cu de toate.
https://www.youtube.com/watch?v=pbKtQuSX73c

| biancaebar a răspuns:

-Alien de Terry Mugler
-Jasmin Noir de Bvlgari
- l'Interdit de Givenchy
-Black Perfecto de Guerlain
- La Femme de Prada

| sGlx a răspuns:

Eu le am aproape pe toate alea in videoclip si le recomand

| FreddieM a răspuns:

Singurul parfum care il consider,, regele absolut" pana la momentul actual e,, Bleu de chanel", si-l folosesc toamna sau in oricare alt anotimp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toamna asta o sa imi iau un parfum sauvage
Sau tom form tobacco vanille

| mgtow a răspuns:

Mie imi tine intre 2-3 ani un recipient de 100 ml. Vrei sa iti trimit unu' din UK? Sant ieftine 200 - 150 GBP