| znstr a întrebat:

Ce parfumuri preferati? (feminine/masculine)

14 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Full Speed!

| DarkBlood32 a răspuns:

Masculine,nu stiu cum se cheama. laughing
Sunt fata.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Cele barbatesti, mai ales Full Speed, Cristian Lacroix si Cuba Paris, insa parfumurile Antonio Banderas sunt preferatele melehee hee

| lumy4u a răspuns:

Hugo Boss

| Lucaci a răspuns:

Fresh; Bulgari

| Misspink2000 a răspuns:

Rare gold, rare pearls, Incandescensse...etc.

| CataGen a răspuns:

Lacoste, Formula 1, Black Suede Leather, JustPlay, Hugo Boss, Signature, Pure Vibe, Simply Because, Pure Ocean, Classic Touch, Full Speed, Full speed Intense, DeMarco, Jet Homme, Jet Homme Holiday etc.
M-ai atins pe suflet cu intrebarea astalaughing. Parfumurile sunt pasiunea mea, am colectie de sticlute (cu putin parfum in ele, am ajuns pe la vreo 30 sticlute fara dubluri)laughing

| znstr explică (pentru CataGen):

Wow, ai putea deschide un mini-Sephora cu sticlutele alea, si cu cele enumrate mai sus de tine laughing. Si eu am o "pasiune" pentru parfumuri, insa nu am chiar +30.

| CataGen a răspuns (pentru znstr):

Ma bucur sa vad ca mai sunt oameni care "iubesc" parfumurile laughing.Eu de mult am aceasta "obsesie"laughing. intrebarea asta a ta e cea mai tare de pe TPU big grin >big grin

| znstr explică (pentru CataGen):

Merci, merci, ma simt flatata. Ti-as da un parfum pentru complimentul asta, dar din pacate nu pot. Pana sa ti-l dau, uite aici ceva: http://www.charm.ro/parfumuri/barbati/fresh/christian-dior-eau-sauvage.html

| CataGen a răspuns (pentru znstr):

Superb, absolut superb! Merci, chiar ma bucur ca mai dau pe aici de oameni de nota 10+, chiar am ramas masca:)
Uite si pentru tine ceva, sper ca te-am nimerit la gusturi:)
http://www.chanel.com/en_US/fragrance-beauty/Fragrance-N%C2%B05-88109

| znstr explică (pentru CataGen):

Chiar acum 2 zile am fost pe la Douglas si l-am testat pe un cartonas d-ala. Si acum mai are mirosul, asa tare e. Cred ca No5 ala vine de la 500lei sticluta de parfum. laughing

| bettybeatrice a răspuns:

Dior-pure pasion

| bettybeatrice a răspuns:

Pure pasion dior