| foricmarinaiuliana a întrebat:

Ce parfumuri preferati?

19 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Davidoff cool water, gucci envy, armani code, cartier pasha, paco rabanne ultraviolet, bvlgari aqua...si cam atat. astea sunt in top, restul nu prea conteaza.

| Malvina24 a răspuns:

Gucci by gocci+ Perceive!

Răspuns utilizator avertizat
| Orannginna a răspuns:

In general cele care contin mosc. Dolce&Gabbana light blue. love struck

| Șttefania a răspuns:

Dolce Cadana, Purblanca, Little Princess

| mistikk a răspuns:

Pai chanson d`eau, chalou, joy ride, caldion, federico, noeme, citylights, pretaporte

| Ramina a răspuns:

Summer White. Pur Blanca. B. U. Gucci. Dolce &Gabbana. astea imi plac cel mai mult. love struck

| Paris a răspuns:

Black xs de la Paco Rabanne si Flora de la gucci, deocamdata

| ruxybelle a răspuns:

Multee ////

| User a răspuns:

Dolce cabanabatting eyelashes

| viotm a răspuns:

Fire & ice si giordani de la oriflame, pur blanca de la avon si Nina Ricci - (mar rosu)

| Katiee^^ a răspuns:

BlackXS, Paco Rabanne si Pur Blanca, Avon happy.

Răspuns utilizator avertizat
| andy_3925 a răspuns:

Versace, Giorgio Armani si Diorkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La momentul respectiv, Black Star :X:X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aproape 45 de parfumuri:X dintre care unul e preferat:d se numeste Poeme love struck

| ramonaky25 a răspuns:

Dolce&Gabbana-l'eau the one(cel argintiu)
Escada-Magnetism
Dior-J'adore

| craciunitza_7057 a răspuns:

Imi plac cele dulci mai ales cu miros de zahar ars sau fructe dar si cele fresh cu note petioase sunt prea multe ca sa dau nume si oscilez mereu de la unul la altul

| sonia_9016 a răspuns:

Mie imi place dolce & gabana the one