| io_ana a întrebat:

Ce parfumuri va plac?

5 răspunsuri:
| chocolatte a răspuns:

De la avon- Perceive, Incadessence! She.in fun, in love! etc. Tie care iti plac?

| craciunitza_7057 a răspuns:

Hermes elixir de merveilles si eau de merveilles dar sunt mult prea scumpe pentru mine mai ok sunt seturile de la nina ricci nina yammy, aromadisiac avon duuulce

| craciunitza_7057 a răspuns:

Escada mahnetism, nina ricci-nina, hermes-elixir de merveilles, anticipate intense amway, wisfullno1 amway, avon-in bloom reese whitterspoon si tta gold tot avon, grace-oriflame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dolce gabbana-,, the one,, e super, mai poti incerca ai Armani code, Naomi campbell si Gyvenchy-irezistible e exceptional

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Encre Noir" - Lalique, "Magnetism" - Escada, "Le Male" -J. P. G.,
"1881" - Cerutti, "Echo" - Davidoff, "Hypnotique" - Nakaido etc.