| Andrux a întrebat:

Ce placa este mai buna? De la Rowenta sau de la Remington? Eu initial stiam ca cele de la Remington sunt cele mai bune. Dar cateva persoane au spus ca cele de la Rowenta indreapta mult mai bine si iti protejeaza mai bine parul. Ce credeti?

Funda.

10 răspunsuri:
| DdAndreea a răspuns:

Eu am Remington Shine Teraphy. Nu arde foarte tare parul, binenteles daca folosesti protectie. Orice placa arde parul!

Iti recomand Remington s9950 Shine Teraphy

| Daniella a răspuns:

Cand vine vorba de protejat.nu prea cred ca este vreuna buna.Practit iti ard parul amandoua ca sa iti stea drept.Dar mai putin arde remington.Eu am placa Remington de 2 milioane si vreau sa spun ca indreapta bine si ramane drept timp de 3-4 zile.
http://images5.okr.ro/......00_700.jpg

| mihaella00elena a răspuns:

Eu am de la Remington si e buna. orice place iti deterioreaza parul.

| mihaella00elena a răspuns:

Eu zic ca cele de la Remington, dar orice placa iti deterioreaza parul!

| TboomOllie a răspuns:

Eu le am pe ambele, dar zic ca cea de la Rowenta e de mai multa calitate decat cea de la Remington si indreapta suuuper bine parul :X:X:X. Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc rowenta de 2 ani si imi intind parul aproape zilnic si e foarte buna parul meu nefiind decolorat sau ars deloc. ti-l recomand. Funda?

| kidDiana a răspuns:

Remington!

| CooKiIiEsZ a răspuns:

Eu am placa Rowenta. Si este buna. Intr-adevar indreapta foarte bine. Fundabatting eyelashes?

| DiixiiA a răspuns:

Ce pot sa spun... le am pe amandoua.
Intr-adevar cea de la Rowenta iti indreapta bine parul. Dar cel de la Remington il protejeaza mai binewinking. Acum faci ce alegere vrei tongue

big hug

| Pisicaru_Miruna_1997 a răspuns:

Rowenta