| Anonima_2658 a întrebat:

- hei!
am o mica mare urgenta : vreau sa imi innoiesc placa :)
- am de ales dintre Rowenta model: respect >>::. sau Remington
aman2 sunt bune asa ca va intreb. ce parere aveti despre ele?
care e mai buna?
care nu imi stirica parul?[fara : "oricum il stica :-j" stiu, credeti-ma -de la un par lung la bob. e ceva >:]
...care ati alege-o?
argumentati! sincer eu ma cam gandesc la asta de la Rowenta http://www.youtube.com/watch?v=KCpO_8OaXPE

multumesc anticipat :)!

1 răspuns:
| MissL a răspuns:

Am avut rownta, nu modelul asta, si da sunt super bune. acum am Remington.
da sincer mi-e asa de drag remingtonul asta ca nu l-as da pe nimic love struck tu faci cum crezi
amandoua sunt super. uitate la diferenta de preturi ca sa alegi una...
care nu iti strica parul? amandoua il strica in egala masura. deci ori una ori alta:d bafta scumpo:*