| corina26 a întrebat:

Ce pot lua pentru memorie? Am inteles ca ciocolata e buna(bineinteles in cantitaci mici) si am luat si ceai de paducel (recomandat de o prietena careia si ei i l-a recomandat o doctora). Acum as vrea sa imi cumpar cavit memo dar nu stiu daca e bun.Ce parere aveti? Astept pareri. P.S.

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti incerca lecitina. Este un adjuvant alimentar care se ia exact pentru imbunatatirea memoriei.

| onasis1961 a răspuns:

Pentru o memorie foarte bună este lecitina care nu este foarte costisitoare.

| mona a răspuns:

Ciocolata e buna dar incearca si memo plus[pastile]

| 95Cosmin a răspuns:

Incearca Omega 3, este bun pentru memorie si pentru sanatate in general.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Memo plus gincoprim, polenul si laptisorul de matca si binenteles odihna si relaxare, sunt binevenite.
De asemenea, pentru minte mai recomand si alte remedii, ai detalii la www.caraghiaur.ro
Te pup si Sarbatori fericite!

| Kozbinski a răspuns:

Incearca atunci cind te culci sa iti imaginezi in minte ora la care vrei sa te trezesti si nu vei mai avea probleme dupa acea