| asdsdsaaas a întrebat:

Ce pot pati daca port pierce cu magnet?

Răspuns Câştigător
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

O sa se distruga campul magnetic o sa iti ia razna chakrele o sa ai tulburari ale vederii o sa vorbesti chineza si o sa faci crize de epilepsie ai mare grija nu e de gluma

7 răspunsuri:
| laryyssaa a răspuns:

Nu patesti nimic, poate doar sa-ti intre magnetul in nas daca acolo vrei sa-lo pui si nu esti atenta....in rest nimic, si eu am avut

| DarYyaA a răspuns:

Nimic ..este cel mai tare lucru sa porti cu magnet. Funda?

| asdsdsaaas explică:

Mersi de raslaughing am si ras un piclaughing

| ir3al a răspuns:

Singurul lucru pe care il poti pati (din punctul meu de vedere )este sa arati foarte bine, foarte cool!

| Coconutz a răspuns:

Te lipesti de frigider.

| Mylifeispink a răspuns:

Poti muri :O nici sa nu. ti treaca prin cap sa porti. :O

| Alina1996 a răspuns:

In ce sens ce poti pati? nimic! eu am pierce fara magnet. (in nas)..si daca ink traiesc eu care l-am pus normal gandeste-te tu. laughinglaughinglaughing...
P. s.:Ady_4763 Meriti fundita! laughinglaughing