| WeSt a întrebat:

Ce pot sa fac mi se incurca parul mai mereu si nu mai stiu ce sa-i fac.Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Buna
poti folosi produsele avon gama advence pentru tipul tau de par

le poti propune in concursul care se va desfasura odata cu inceperea anotimpului rece
http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/7.Concursuri
si poate le vei si castiga

te astept :)

| Hulya a răspuns:

Ai parul foarte lung? Pai cand il speli, spalal cu balsam, il usuci, apoi il faci coc big grin, si iti garantez ca nu se va mai incurcabatting eyelashes. Succes :].

| Áññч a răspuns:

De fiecare data cand te speli foloseste balsam. ti-as recomanda un balsam de l Garnier.