| Me23 Tia a întrebat:

Ce pot sa folosesc in loc de clipboard pentru a face o bratara a prieteniei? plzzz http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/.funditaaa

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| dulcikaa a răspuns:

Impletesti lana

| Me23 Tia explică:

Ms mult deeiu' asa am facut.

| gelica a răspuns:

Pentru a aface bratara prieteniei iti trebuie ata, scobitori, reviste, lipici! Trebuie sa faci asa : Tai din reviste bucati de hartie si le rulezi pe scobitoare. Dupa ce ai terminat de rulat, scoate scobitoarea si apoi dai cu lipici la capat. Apoi, le pui pe ata si ii daruiesti prietenei tale una si poti sa-ti faci si tu! Este foarte simplu! Bafta!

| virginia_9154 a răspuns:

Pix, Ac de siguranta, si cam atat.
Pixul il tii intre genunchi cu varful in jos, si innozi;
Acul de siguranta e mai practic, il poti folosi aproape oriunde, il pui pe picior, sau pe giozdan daca esti la scoala big grin.