| HappyCandy a întrebat:

Ce preferati mai mult ruj sau gloss si ce nuanta ?

Răspuns Câştigător
| Julienne a răspuns:

Prefer nuantele de ruj culoarea fondului de ten, mate. Ajuta la orice tip de machiaj.

5 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Eu ca baiat ador la o fata gloss-ul. Sa fie incolor dar putin sa bata spre roz.

| Yukidaruma a răspuns:

Mie imi plac lucrurile cat mai naturale deci prefer un luci de puze transaprent, cat sa-mi scoata putin in evidenta buzelewinking

| PedoBarbie a răspuns:

Mie indiferent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luciurile de buze si cat mai naturale dar cu o nuanta de piersica ***. Imi place mult gloss'ul de la maybelline whater shine.

| 7Mary7 a răspuns:

Ziua sau la scoala cea mai buna alegere este glosul- transparent sau cu o nuanta usoara, dupa preferinte-iar la o petrecere, seara rujul este o alegere buna. funda?