| GusticelMititel a întrebat:

Care e nuanta voastra preferata de ruj/lip gloss?

Răspuns Câştigător
| aumih16 a răspuns:

Toate sunt frumoase! nuantele difera! adica berry me care este un violet mai dechis! cork un maro mai deschis! merlot un rosu mai inchis! fuchsia un roz mai inchis! desert suede un maro mai deschis aproape de culoarea buzelor! kiss of fire un rosu mai deschis dar mai aprins asa! mood este un violet mai inchis! sand este un maro cu o nuanta mai stearsa aproape de culoarea buzelor! stone este un roz mai rozaliu asa! purple rain este un mov mai dechis! pinky promise de asemenea un roz mai dechis dar mai aprins asa! in fine sunt mai multe!

2 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Aveam un roz deschis pe aici, ceva cu icy cred ca se numea, sau frozen.

| Furnicuta000 a răspuns:

Peach