| Sara2 a întrebat:

Ce preferati? perceive, little black dress sau jet femme?

18 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Perceive-il folosesc cel mai des! e superb miroase bine si persista fata de alte parfumuri!

| dulcik a răspuns:

Little black dress pentru ca persista mai mult, percive nu imi place cum miroase si oricum nu mi se pare ca persista iar jet femme nu persista deloc

| JustMe a răspuns:

Little black dress

| miauu a răspuns:

Percive si little black

| greenapple a răspuns:

Little black dress!

| zanesiprintese a răspuns:

Little back dress, de ce? pentru ca percive mi se pare ca miroase a transpiratie dupa un anumit timp...

| danutza45 a răspuns:

Little black dress:X

| PinkY a răspuns:

Perceive.

| Zambet a răspuns:

Perceivewinking

| Rukhsandra a răspuns:

Little black dress -am avut si e mai bun decat jet femme big grin

| nestlebaby a răspuns:

Little black dress

| usernamemada a răspuns:

Little Black Dress day dreaming ador parfumul asta:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jet femme pentru ca pe acesta il folosesc si dhiar persista...winking
l.am folosit si pe little black dress...dar...acum ceva timpbig grin

| CarlaElena a răspuns:

Little Black Dress:X

| ruiseg a răspuns:

Little Black Dress:X

| lydd a răspuns:

Perceive

| Jessi a răspuns:

Perceive:X

| Jessi a răspuns:

Perceive:X