| Barbie a întrebat:

Ce pret au sampoanele de la Amway? Am auzit ca sunt bune pentru parul degradat (ars de la placa)

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt destul de costisitoare și ține minte că numai foarfeca te poate ajuta să nu mai ai firele despicate.
Tratametele pentru păr sunt preventive nu de reparare completă.
Gama Joico este foarte bună.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recipientul de 300ml costa 41 lei iar cel de 1 litru costa 106 lei, sigur exceptie face samponul antimatreata care este de fapt un tratament alternativ samponului tau de utilizare zilnica ce costa 52 lei. sampoanele, ca de fapt marea majoritate a produselor Amway sunt concentrate, adica se foloseste o cantitate mica, comparativ cu sampoanele de pe piata. de es. cel de 300ml unei persoane ii poate ajunge chiar si 6 luni.
Da, asa este, trateaza parul degradat satorita sistemului de infuzare cu ceramide, sigur exista si un ser reparator pentru varfurile despicate sau arse in urma caldurii excesive, uite poti intra pe www.amway.ro, ca sa vezi si preturi poti sa ma contactezi pe privat. Cu prietenie, Corina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ffff bune.Sunama si iti spun totul despre ele:
0724049482 Flori

| EPV a răspuns:

80 RON pentru 1 litru; am inteles ca e trasnet-trasnet. Eu nu folosesc, apropo. TZUCces!