| lyllyshor a întrebat:

ce placa de intins parul imi recomandati? ..am auzit ca cele de la Remington sunt cele mai bune dar tot nu stiu ce sa aleg...dau funda raspunsului cu mai multe detaltii (pret, pareri personale.)

Răspuns Câştigător
| gennosuke99 a răspuns:

Sal... da alea de la Remington sunt cele mai bune... de exemplu daca vrei un model ti-l recomand pe al meu :ceramic straight 320C e super, ajustezi caldura si iti arata cand e prea fierbinte deoarece are 3 beculete la primul e prea putin la al doilea e perfect si la al 3lea este pentru intins si stralucit, dar aclo e 320C deci. ti se incalzeste mana dar tu daca ai parul lung (nu ca mine cas baiat si il am pana la gat laughing ) nu o sa te arzi

| lyllyshor explică (pentru gennosuke99):

Cam cat ai dat pe ea?

2 răspunsuri:
| gennosuke99 a răspuns:

Nu imi stiu sigur. dar intre 50lei si 200lei adica... nu e prea scumpa. acu nu mai sunt sigur. da am luat-o de la carefour din braila