| laviniaaa_1283 a întrebat:

Ce produse de par stiti pentru crestere si indesire?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O mască pe care o aplici pe pielea capului și care este compusă din ulei de ricin și vitamina A (fiolă), după două ore te speli cu șampon vitaminizant (cele scumpe sunt de calitate) și un balsam fortifiant.
Vârfurile trebuie tăiate la 2-3 luni, asta ajută la o creștere sănătoasă.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| hasadia a răspuns:

Pai nu stiu. fa sex, poate se indeasa
daca tot suntem la aceasta categorie

| mannu a răspuns:

Lavinia. tu vezi la ce categorie ai plasata intrebarea?straight face
mi se pare incorect sa raspund la intrebari plasate incorent!happy
p. s. -> se scrie indesare!straight face