| mtw123 a întrebat:

Ce produse recomandati impotriva semnelor post acneice?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Peeling cu acizi, the ordinary ca variantă mai accesibilă. Recomand grupul pe Facebook the ordinary să te informezi mai bine ce ar trebui să iei și cum să folosești

| Violleta2022 a răspuns:

O crema cu Vitamina E, se gaseste la farmacie. Miroase un pic cam urat, dar este cea mai buna crema care regenereaza pielea.
Este crema care o folosesc toate marile corporatii in compozitia cremelor lor, pentru ca actioneaza direct in piele, regenerand celulele.

Răspuns utilizator avertizat
| elenaaah a răspuns:

Aha 30% bha 2% The ordinary, dar sa te informezi fiindca e un produs puternic