| Claudia_3811 a întrebat:

Ce produse trebuie sa folosesc cand vreau sa-mi incretesc parul? Stiu ca imi trebuie ceva solutie pentru protejarea parului si fixativ. Trebuie dat su fixativ in timp ce il incretesti sau la sfarsit? Si ce produse imi recomandati, de la ce firme? Sa fie bune!

6 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Eu iti recomand fixativul de la l"oreal, este foarte bun si dureaza, iti dai imediat dupa ce ti-ai dat bigudiurile sau moatele jos din cap...bafta!

| princess a răspuns:

Pai ca s ail incretesti folosesti spuma de par si daca vrei sa iti reziste mai mult dupa aia iti dai si cu putin fixativ!

| LoveForShania a răspuns:

Pai cel,, Taft'' de la firma,, Scheinezer'' sau ceva de genul. dupa ce iti faci baie,, te dai,, cat o palma a ta. dar parul atunci sa nu fie nici ud nici uscat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Firmele recomandate mai sus sunt foarte bune. eu zic ca trebuie sa te dai cu fixativ sau cu orice alt produs vrei tu dupa ce ti-ai ondulat parul. de ex, daca iti faci bucle cu placa pe un fir dat cu fixativ, parul se va degrada foarte tare, se va arde mai exact, si va avea un aspect rigid si neingrijit, deteriorat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor em descoperit secretul tutror cretelor : Grafic de la Garnier! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce face graficu asta de la garnier?