| anonim_4396 a întrebat:

Ce programe de trucat poze folositi?

13 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Nu prea folosesc, dar cand trebuie sa modific poza putin, folosesc photoscape sau picasa.happy

| georggyy a răspuns:

PhotoScapehappy

| Ana a răspuns:

Doar PhotoScape

| LoveMusic a răspuns:

Merci pentru fundita!
Heii. Don't copy waiting
Le-am gasit singura, deci nu fiti fake oh go on
Don't copy.
Copy pasteee laughing
Mersiii kiss

| Catalion a răspuns:

Folosesc PhotoScape si FotoMix. Fiecare poate modifica o poza intrr-un mod unic si sunt gratuite. Cu astea doua nu mai ai nevoie de vreun program platit pentru ca amandoua valoreaza mai mult decat toate.

| psycho_5607 a răspuns:

Photoshop. Este cel mai bun. Poti face orice. Dar este destul de grelut. Pt inceput, poti folosi PhotoScape sau Picasa. happy

| Expert Zabuza a răspuns:

Photoscape, picasa 3, photoinstrument si dreamlight photo editor big grin si pe net in taaz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photo Scape + multe fonturi :d.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photoshop. Este cel mai bun program pe care il stiu. Il folosesc zilnic si este destul de usor de manevrat... dar totusi photoshop este pentru profesionisti daca cauti ceva de inceput photoescape este un alt program... destul de slabut totusi dar pentru. inceput e bun!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ulead photo express
daca cauti pe you tube ce poti face cu el vei ramane uimit
dar sunt si programe online
http://www.youtube.com/watch?v=xBMF6p6BVEI
asta e cu 5 dar sa vezi cu 6 :D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai 11 ani?

| dede16 a răspuns:

Potoshop si PhotoScape