| sweetgirlforyou a întrebat:

Ce rimel este mai bun de la avon... dintre supershock si infinitize?

6 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Clar Infinitize.

| MiSSyoUNow a răspuns:

Infinitize, alungeste optic genele, iar supershock le da volum. Eu as opta pentru infinitize, deoarece sezonul asta se poarta genele lungi ca de printesa!winking

| supermamici a răspuns:

Infinitize este si la reducere de pret de aproape 50% http://bit.ly/rimmel-avon-infinitize.

| ion933 a răspuns:

Infinitize

| girl00 a răspuns:

Mie nu-mi place nici unul big grin imi cad genele de la rimelurile de la avonoh go on daca vrei un rimel bun foloseste cu incredere de la maybelline ^-^ costa putin mai mult dar nu se compara cu cele de la avon happy

| xoxoo20 a răspuns:

Mascara SuperShock. Da efect de arcuire si lungire genelor. Adica eu il folosesc si e foarte bun. Funda? :d