| AmisH a întrebat:

Ce rimel folositi si ce recomandati?

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Oricare de la Giordani. [Oriflame] happy

5 răspunsuri:
| ioanaabt a răspuns:

Eu folosesc Mascara Extravolume- Waterproof (L'oreal Paris ) in caz ca vrei rezistent la apa, daca nu - Extra super las ( curved brush) - Rimmel London happy

| YourMother a răspuns:

Preferatele mele [de la avon]:
Mascara Supershock [periuta buna, dar nu prea arcuieste genele]
Super Enchant mascara [ il ador, arcuieste, ofera volum, lungeste ]

| Budinca a răspuns:

Orice rimel de la x-factor, e foarte bun, chiar daca e mai scump

| crissu03 a răspuns:

Eu folosesc Rimel L'oreal Extra-Volume Collagen. Sunt foarte multumita de el si il recomand. happy

| andra2000andra a răspuns:

Scumpo nu folosesc rimel asa de des dar tias recomanda sa nu te dai si daca chiar vrei sa te dai date cu mascara