| sonia7026 a întrebat:

Fetelor, voi ce rimel/mascara folositi?

Răspuns Câştigător
| Anonim_8992 a răspuns:

Pai eu pana acum am folosit mai multe tipuri de mascara dar cele mai buna mi s`au parut Maybelline new york the COLOSSAL VOLUM EXPRESS si cel de la Avon SUPERSHOCK pe care mi le-am cumparat de cele mai multe ori si pe care mi le-am luat acum o saptamana.:D iti dau 2 link`uri sa vezi si tu ce fel arata si cum este peria. http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres sper ca ti-am fost de folos:*

11 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Mascara Maybeline, iti ofera un plus de volum genelorwinking
Pa, pa!

| Paulla a răspuns:

Rimelul de la Too Faced, LashGASM Mascara.
Am folosit sute de rimeluri, dar asta cu siguranta arata cel mai bine. E si mai scump, dar sincer cred ca merita. Stii cum se spune, pretul reflecta calitatea. E singurul rimel care chiar creeaza efectul acela de gene lungi fara sa folosesti jumatate de tub.

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Mascara Maybeline sau Mascara de la Oriflame

| lookingforlove a răspuns:

Nivea si Maybelline, intr-adevar lungeste genelewinking

| QueenofLove a răspuns:

Cel mai bun sfat este ca si vand vine vorba de machiaj sa investesti bani ca nu merita sa iti irosesti tenul. Daca folosesti farduri ieftine apar porii si multe altele.Eu de exemplu folosesc un rimel de la Yves Saint Laurent.chiar daca am dat 150 de lei pe el stiu ca nu imi cade geana dupa geana pentru ca e luat din piata. Sper ca ti-am fost de folos

| HaveDreams a răspuns:

Max factor