| dedfgv a întrebat:

Ce rochie ar putea sa poarte o persoana mai plinuta si nu mult prea mare de inaltime la banchetul de la sfarsit de cls a 8a? sa fie ceva ce sa mascheze sunculitele si ceva ce sa para mai inalta

9 răspunsuri:
| dedfgv explică:

Nu cred ca ati inteles prietename sau eu cum vreti sa credeti(ca daca zic ca nu-s eu nu ma crede nimeni da nee)nu e obeza si pitica

pur si simplu un are abdomen de viespe si si nu e foate inalta are in jur de 1, 55

| MarinaElena a răspuns:

Buna!
Ai putea sa incerci o rochie neagra.Negrul mereu face pe orcine sa para mai slab, iar o roche neagra este mai eleganta.

Sper ca te-am ajutatwinking

Succes!thumbs up

| ღஐNicoleღஐ a răspuns:

O rochie care sa-i dea gata pe toti dar in acelasi timp sa te simti si tu bine in ea.O rochie neagra cu un sal de pene pe care sa ti-l dai jus mai tarziu...Cu paiete dar nu exagerat de pompoasa si, pantofi cu platforma :d sper ca te-am ajutat. fundita?

| innayz a răspuns:

Ai putea sa-ti iei una mai stramta pe sani, dar doar acolo! si imediat cu 1 cm mai jos, sa o lasi sa cada asa cum vrea ea, poate doar cu niste pense dragute in fata...dar sa fie tip maieu.sau daca nu, poti opta si pentru asa ceva: http://s357.photobucket.com/......20dresses/ e destul de larguta si cu siguranta nu ti se vor vedea sunculitele :P.

| mimima a răspuns:

Http://i749.photobucket.com/albums/xx136/elegantza1/vedetagrasa1.jpg si ceva sandale cu toc, dac ai zis ca vrei sa pari si inalta.:D. sper sa-ti placa:*

| ely_7993 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa fie o rochie care sa o faca sa para mai inalta iar astfel va parea mai putin plinuta...si totodata una care sa ii vina bine la fata si in care ea sa se simta increzatoare.doar e banchetul nu?

| SoRyneL0 a răspuns:

Sa fie cceva sa te avantajeze si ceva sa para mai inalta