| AustralianTeaTree a întrebat:

Ce rujuri si glossuri va plac? Si de ce? fundita la cel mai interesant raspuns

3 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Cele naturale sau rozurile. Imi plac glossurile de la Bourjois Paris, dar si unele de la Avon. De la Avon am incercat luciul de buze cu ruj incorportat si a fost super, iar acum am Onyx Lustre. Si de la Bourjois am avut si mi-au placut foarte mult pentru ca se intind bine pe buze si rezista pana la 8 ore. Nu iti recomand rujurile si glossurile prea stridente, pentru ca daca esti adolescenta te maturizeaza.

| ÐεήγSzε a răspuns:

Eu ma dau cu un luciu de buze de la CATHERINE ARLEY cu putin sclipici care nu se vede asa bine insa straluceste frumoas.Nu folosesc rujuri pentru ca imi plac, iar cele stridente sunt groaznice... FUnDaa?

| Ella_8520 a răspuns:

Cel mai mult imi plac rujurile mate.Imi place foarte mult Rujul Colordisiac Satin Sheets Flavored de la Avon, dar depinde si de culpare tenului, de obicei folosesc glossu-rile transparente sau roz, de obicei nu imi plac cele grena, maro, etc, poate din cauza ca maturizeaza, iar eu am 15 ani :-s,.Voi ce parere aveti?