| AndreiDoMino a întrebat:

Ce s=ar asorta la pantaloni negri putin mai stramti tenisi rosii sau basketi rosii?

Răspuns Câştigător
| Xgirl a răspuns:

Hmm...depinde,daca-ti iei baschetii ar trebui sati ei o bluza/tricou ceva mai larga. Daca-ti iei tenisi ar merge ceva mai mulat sus, deci cred ca basketiibig grinfunda?:*:*

8 răspunsuri:
| Otilikaa a răspuns:

Sa-r asorta tenisii
acum asa e la moda, si culoarea rosie e chiar potrivita
happy

| lSchizo a răspuns:

Tenesi thinking dupa parerea mea

| Silly a răspuns:

Aman2, dar cred ca arata mai fain cu tenisi, sau nu stiu alege-i pe cei care iti plac mai mult

| MilkshakeShake a răspuns:

Ambele merg :X. Dar eu as alege tenesi :X
:*

| Anyta2000 a răspuns:

Parerea mea este ca mai degraba se potrivesc tenesii rosii.

| Sparks_4392 a răspuns:

Te rog frumos lasa pantaloni surioarei tale mai mici acolo, arati ca drecu', be a man.

| Dary2000 a răspuns:

Cred ca s-ar potrivi mai bine tenesii rosii.

| Teox3 a răspuns:

Tenisi rosii love struck