| pisiqtza16 a întrebat:

Ce sa fac ca sa scap repede de matreata si de varfuri despicate?

5 răspunsuri:
| Otilikaa a răspuns:

Ca sa scapi de matreata trebuie sa folosesti sampon special, sa nu folosesti balsamuri, uleiuri sau masti, iar ca sa scapi de virfuri despicate trebuie sa pleci la frezerie sa ti le tunzi cit sunt despicate ca altfel se despica si mai tare. happy

| Otilikaa a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta la cresterea fortata a parului dar ingrasa mult parul

| Nostradamuss a răspuns:

Intreaba la farmacie de DTT-u.te ajuta si la matreata si la par, efectul se vede dupa prima spalare.

| Dweea a răspuns:

un sampon Garnier face tot .s.au te dai cu ou crud ..serios!

| Sonyaaynos a răspuns:

Folosestte un ulei pe baza de viatamina D/E, cu masline, ulei diricin sau betacaroten.eu asa folosesc si chiar se vad diferentele!:*