| AnnaS98 a întrebat:

Am un par destul de perfect. nu se ingrasa repede, n'am matreata, n'am varfuri despicate, etc. ce sfaturi imi dati pentru ingrijirea lui. vreau chestii naturiste.

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Tratament cu ulei de ricin. Iei de la farmacie, e cam 3 lei o sticlutza, il aplici cu un tampon la radacina parului, o sa-ti spuna si farmacista cum se aplica, si astepti o ora dupa care te speli normal pe par. Da rezultate cam dupa 2 luni, ai un par frumos si sanatos, si aspectul e unu super:* bafta!

1 răspuns: