| yoNicole13 a întrebat:

Ce sa fac sa nu imi mai apara pielite in jurul unghiilor? O metoda cat mai rapida va rog ( pana vineri-sambata as vrea sa scap de ele daca se poate). Bineinteles ca dau si funda! happy

Răspuns Câştigător
| Adrianix29 a răspuns:

Cu o foarfecuta special facuta pentru asta, se gaseste in magazine cu 2-3 lei. Uite cam asa arata : http://www.google.ro/......tp?/imgres

4 răspunsuri:
| Sliix a răspuns:

Heei. :*
Le poti taia cu ajutorul unei forfecute iar apoi te dai cu ulei de cuticule :* Uleiul de cuticule se gaseste la magazinele cu produse pentru unghii thinking Oja, acetona, pila, forfecute. deci in magazine care au produse de genu`. laughing - Succes.

| VladimirPutin a răspuns:

Se regenerează automat
o soluție ar fi să mori

| yoNicole13 explică (pentru VladimirPutin):

Da, ma rog... Nu inteleg faza cu moartea dar in fine. Mai sunt si persoane de genul acesta ca tine. straight face...

| DAC a răspuns:

Le tai cu o foarfecuta speciala, foarte ascutita.Le impingi in unghie si dupa le tai pe contur, ai grija sa nu te ranesti!