| cevacumva a întrebat:

Ce sa folosesc sa-mi creasca parul mai repede,,, m.am tuns ac recent iar acum parca nu-mi place cu parul asa scurt ...multumesc:*

3 răspunsuri:
| Nuri1 a răspuns:

Buna! Iti recomand sampon Favisan de la plafar,ieftin,natural si bun.O data pe saptamana o masca din ulei de ricin,galbenus de ou, o capsula de vitamina A uleioasa, si vitamina E si masezi scalpul dupa care iti prinzi parul sus si dormi asa cu el si dimineata te speli normal.In speranta ca ti-am putut fi de folos. :*

| M1ham1 a răspuns:

Eu folosesc masca de la kalos cu placenta. Ma dau pe parul curat si putin umed, o las jumatate de ora si apoi ma clatesc. E chiar foarte ieftina si foarte buna!

| ShyKido a răspuns:

Lasa-l sa creasca. Nu folosi mai stiu eu ce produse care iti strica firul. Incearca sa il porti prins sau cu o cordelutza. sunt metode. ^ ^. Iar daca e prea scurt.asta e. Nu totul se rezuma la par. Ai si o fata.hee hee.
Oricum.Te-ai numit fatadesteapta. De ce "NUMI" arati asta si cand pui intrebari pe TPU?