| KiduuAlle a întrebat:

Ce sampon as putea folosi sa nu-i mai ofere parului atat de mult volum. Funda big grin!

2 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Nu e de la sampon, volumul e de la parul tau. De la sampon ai volum o zi maxim 2 de la spalare. Date cu ulei de argan, poti lua de la un magazin DM. Eu am unul bun, te ajuta sa iti descurci usor parul, il lasa fin si ii ia din volum. Se numeste Oil repair haarol este un produs profesionist de la firma Balea ( marca magazinului DM). Nu este scump, incearca-l!

| didu73 a răspuns:

Buna, eu itit recomnad mai degraba un balsam.Eu folosesc Syoss volum lift ( pe albastru ) Prul meu are mai mult volum de la radacina de cand il folesesc ( miroase si frumos si parul meu e moale ) happy Costa cam 18 lei. depinde de unde il cumperi.