| Maya_9911 a întrebat:

Ce sampon imi recomandati pentru diminuarea volumului?happy. Am un par frumos, ondulat, doar ca gasesc foarte rar un sampon bun.Am incercat cu clear, dar mi-a facut parul batos, si cu prea mult volum. Aveam un sampon foarte bun, Camil, imi facea parul moale si nici nu ii dadea volum, doar ca e cam greu de gasit samponul. ce imi recomandati?happy ma bazez pe >voi!:". Multumesc!kiss

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Incearca sa te speli cu Syoss si foloseste si-un balsam de par. Sper sa fii multumita de el! O zi buna!

| ikram a răspuns:

Unul din sampoanele Hegron, si un balsam eventual fara clatire. Oricum incepe sa folosesti balsam care sa reduca din volum.
uite aici
http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=118
http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=119 - asta este de ex. cu migdale.

| vaa a răspuns:

Ar trebuie sa te bucuri de volum!
multi incearca sa l aiba, iar tu vrei sa nu l ai?

Ce sa zic.
mm.
thinking
ca sa nu ai volum ar trebuie un sampon pentru. orice altceva decat volum.Pt stralucire. sau ceva. Un nume anume nu ti pot spune, nu stiu laughing! da' intreaba la farmacie!