| katalinakarina a întrebat:

Buna Seara TPU! Am catalogul 9 de la Oriflame si am vazut la pagina 104 : sampon, balsam si crema fara clatire impotriva incretirii parului. Daca le-ati incercat. Isi fac efectul? Ce e mai bun samponul, balsamul sau crema? Am parul ondulat mai spre varfuri si ma enerveazaa rau. Ii ia si din volum( eu imi doresc asta ) Va rog sa raspundeti frumos si daca le-ati incercat. Fundaa la cel mai bun raspuns :X

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OriflameAdriana a răspuns:

Ofer noilor reprezentanti Oriflame cadou un parfum Oriflame, daca primele 2 campanii faci comenzi de min 100 lei. In plus beneficiezi de reducere si Program de Bun Venit. Inscriu reprezentanti din toata tara, si ofer indrumarile si sfaturile necesare. Ma gasesti la office.adriana@yahoo.com

| katalinakarina explică (pentru OriflameAdriana):

Nu sunt eu reprezentant big grin >big grin