| anonim_4396 a întrebat:

Ce sampon impotriva matretii imi recomandati?

11 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Cel de la gerovital, sau sampon solid galador, pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

kratos
| kratos a răspuns:

Satinique, Revalid sau apa de gura.

| Ana a răspuns:

Clear, e foarte bun si eu il folosesc

| iuliana21 a răspuns:

Clear. e foarte bun

| fabiola a răspuns:

Sampon anti-matreata cu ichtiol de la Gerovital plant!

| madagascar a răspuns:

Daca esti adolescent/a e normal sa ai probleme cu matreata, poti incerca un sampon cu mentol si clatire cu otet de mere si miere.si balsamul aplicat doar pe lungimea parului nu si pe pielea capului, daca folosesti gel de par, spuma sau fixativ, trebuie sa faci baie pe cap in acea zi pentru ca altfel faci coji si matreata, deci dupa utilizarea acestor produse se face baie seara ca nu e sanatos pentru par sa dormi asa, se inbacseste parul. apropo de revalid eu stiam ca e pentru caderea parului nu pentru matreata. eu mai fac din cand in cand baie cu infuzie de frunze de nuc care iti face parul stralucitor si ii ofera si o nuanta frumoasa parului.

| ciumpalaku a răspuns:

Satinique

| OFF a răspuns:

Salut!
Sunt reprezentant AVON si iti recomand "naturals". Este pentru toate de par.
multumesc!
La revedere!
happy

| andrei09lucian a răspuns:

Varianta cu otetul este cea mai buna!

| dulcicandrea a răspuns:

Sincer...eu folosesc sampoane de bebelusi cu levantica, sunt bune intr-adevar...

| Beos a răspuns:

Wash&GO;)

www.beosblog.info