| sweetale12 a întrebat:

Care este cel mai bun sampon impotriva matretii?

15 răspunsuri:
| love44katyp a răspuns:

Clear pentru matreata iar pentru par gras Nivea pure balance sunt cele mai potrivitewinking

| khrys a răspuns:

Eu recomand cu incredere Syoss.

| Ana a răspuns:

Clear.

Răspuns utilizator avertizat
| laura23 a răspuns:

Clear si Head & Sholders

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand cu caldura Clear!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matretonex, de casa. ia matreata cu mana. e si o reteta. o stia mama. ceva cu apa de ploaie, sapun de casa si pipten des de os cumparat de la rromi.nu am avut matreata niciodata.si ne spalam la saptamana.acum ma spal zilnic cu tot felul de produse, si sunt plin.asta e... avantajul progresului. avem matreata. da. am scapat de raie si paduchi.cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Garnie Fructis- anti matreata anti recidiva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut matreata si am folosit NIZORAL. care m-a scapat!winking nu stiu acum ce sampon sa-ti recomand dar eu zic ca e chiar foarte bun samponu' :-p big grin wave...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gliss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Wash&Go

| never2say4never a răspuns:

Eu folosesc sampon antimatreata de la Nivea. Mi se pare foarte bun.

| norisor a răspuns:

Hmm nu exista un sampon bun impotriva matretii...mai degraba unul care calmeaza efectul. Sigur e matreata? Eu spre exemplu fac coji iar problema este pe sistem nervos, pur si simplu scapul se irita si produce cojile ce seamana cu matreata. In ambele cazuri ti-as recomanda Mediket...este un tratament sampon eficient folosit si pentru bebelusi. La mine chiar a dat rezultate desi credeam ca nu mai scap. Il gasesti la orice farmacie (care se respecta tongue ) Succes!

| YOOOOOOOOOO a răspuns:

Nustiu eu nu am matreata.

| deutzza13 a răspuns:

Eu am folosit NIZORAL cand aveam matreata si acum numai am deloc.Este foarte bun, dar este cam scump, intreaba la farmacii.