| MeridaOcean a întrebat:

Ce se va purta toamna asta(ex.culori,modele.)? Daca puteti sa-mi dati si niste linkuri cu poze sa-mi fac o idee.

Răspuns Câştigător
| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Ce noutati aduce toamna?

O explozie de culori, care nu e egalata decat de explozia de culori din natura: oranj, fucsia, rosu, vernil, bleu, kaki, alb, maro ciocolatiu.

Funda?

2 răspunsuri:
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Vara asta se poarta albastru in nebunie, si lucruri cat mai simple fara briz-brizuri, rozalii cu dungi cacanii laughing) combina alb cu albastru, gri cu albastru...