| Princess_4668 a întrebat:

Ce spray pentru stralucirea parului recomandati big grin?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poți spăla foarte bine cu un șampon pentru strălucire fără a mai face apel la spray care încarcă și nu lasă părul să respire!
Fii cât mai naturală.
Pa, pa.

| chelie91ptm a răspuns:

Balea Professional e cel mai bun.

| chelie91ptm a răspuns:

De la un mag naturist am luat, in cora mai avea, parca.se numeste flossy sau glossy(pare f...)kallos professional si mai scrie jos brillant finish effect.este cel galben-portocaliu.stiu ca mai e unul cu ambalaj alb(parca) si lichidul e movuliu(sigur) pentru blonde(nuanteaza usor cenusiu).cel pentru stralucire e f bun dar trebuie sa sprayezi mai de la distanta (cam 40 cm) si sa nu dai mult.asa da un luciu frumos fara sa fie uleios parul.intr-adevar are consitenta de ulei dar e mai bun ca cel de la avon pentru mine(pe termen lung acela nu mai e atat de bine tolerat de parul meu).

| Dixxie_9760 a răspuns:

De la Nivea sunt foarte bune.Pup

| MaRyNuK a răspuns:

Spray-urile de la AVON sunt bune!

| Ank02 a răspuns:

Buna.Chi silk infusion e super bun pentru par.