| Jenniffer a întrebat:

Ce spuneți de folosirea fucsinei pentru șuvițe? Vreau să-mi fac o șuviță dar am citit că cică afectează parul și îl poate distruge... Am colege care au folosit pentru șuvițe și nu numai o singură dată. Ele sunt foarte mulțumite și nu au observat vreo schimbare a parului(exemplu: rărirea sau distrugerea firului de păr, nu li s-a făcut părul mai gras). Am părul castaniu și sănătos, dacă asta contează.

Răspuns Câştigător
| dididedediu a răspuns:

Nuse intampla nimic..nu-ti fie frica..eu am avut si roz si mov si albastru..ramane tot la fel parul..si iese super rozul:X depinde cum vrei mai deschis sau mai inchis. daca vrei mai inchis trebuie sa pui mai multa pe par..eu acum am albastre..si arata super:X..bafta:*