| FashionDream a întrebat:

Ce spuneti despre acest colier:
http://www.crownfashion.ro/cumpara/colier-happy-3840170
Va place? Eu nu stiu daca sa il cumpar sau nu....deja mi-am cumparat si vreau sa imi mai cumpar o gramada de chesti de pe acest site. Voi ce ziceti? L-ati cumpara?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

E superb.transportul costa?batting eyelashes

| FashionDream explică (pentru Kasia):

Deci eu nu am inteles nimic de aici: http://www.crownfashion.ro/info/livrare
dar mama mi-a spus ca daca vreau curier rapid atunci pentru a nu plati transportul comanda trebuie sa depaseasca 140 de lei, daca comanda nu depaseste 140 de lei platesti transporul 20 de lei.
Iar daca alegi posta romana ( adica livrare in 3-5 zile lucratoare, iar coletul soseste la posta) daca comanda depaseste 70 de lei nu platesti transp. iar daca nu platesti 10 lei. Probabil ca deja stiai asta, poate tu ai inteles ce scria acolo, dar in caz ca nu sper ca te-am ajutat.

| Kasia a răspuns (pentru FashionDream):

Multumesc.:*

| FashionDream explică (pentru Kasia):

Npk :d

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, este frumos.
Nu uita că gusturile omului nu se discut.
Pa, pa.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

E hidos.
De ce ai da 30 de lei pe ceva atât de kitchos, de opulent şi de incomod la gât?

| floriasdfg a răspuns:

Heei. E chiar frumos.