| LifTwist a întrebat:

Ce stil de imbracaminte preferati?

12 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Haine lejere dar in acelasi timp moderne

| Nymphetamine a răspuns:

Simplu,larg,lejer. happy

| Meryem027 a răspuns:

Elegant,feminin si totodata simplu. Frumusetea vine din simplitate, nu-mi plac persoanele 'impopotanate'.

| MMihai a răspuns:

Sport sau Blugi.

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Pai pe afara si in casa stau cu pantaloni de trening si un tricou larg.Cand mai ies in oras ma duc in blugi si un tricou mai stramt.Dar imi blage sa ma imbrac lejer nu sexy si elegant.

| PikaRawrr a răspuns:

Un stil care ma defineste pe mine. Lejer si totusi la moda. Ceva.gen eu.Tie?

| Yzzza a răspuns:

Casual.

| Cristiana_3603 a răspuns:

Depinde de locul unde ma aflu. De exemplu daca ies cu prietenii p'afara ma imbrac Punk, daca ma duc la o petrecere imi iau lucruri mai femininewinking...

| ToxicDump a răspuns:

Casic dar nou.

| flyuuuuuuuu a răspuns:

Casual

| Chellu a răspuns:

De preferinta haine largi, desi nu mai prea port... acum port pantaloni simpli, stramti, cu turul lasat, un tricou mai largutz si o pereche de sk8eri

| alinutz_2893 a răspuns:

Sexos