| andreeadenisa22 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce stil de imbracaminte preferati?

18 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Nu prefer un stil anume. Conteaza sa ma simt eu bine in hainele ce el port si da, sa arate bine.

| Sadop a răspuns:

Comod.

| Darkela a răspuns:

Casual!

O tinuta perfecta : Tenisi negri, blugi culoare albastru deschis stransi pe picior si un top / tricou cu o geaca de blugi / piele sau chiar fara deasupra.

Tu?

| andreeadenisa22 explică (pentru Darkela):

Prefer stilul swag :
Blugi mulati, un maieu larg si niste tenisi (Asta e doar un exemplu).
In principal prefer hainele comode.

| Darkela a răspuns (pentru andreeadenisa22):

Deci asa se numeste "tinuta mea perfecta".Nu stiam ca e swag laughing

| andreeadenisa22 explică (pentru Darkela):

:*

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Darkela):

Chiar e costumatia perfecta.E exact cum imi place si mie, ador sa vad o fata in blugi mulati sau nu, si geacca de blugi asortata.E si mai perfect daca are un pic de burtica (5-10 kg in plus), forme, si un top mulat de asemenea.E pur si simplu intruchiparea perfectului big grin

| Darkela a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

De ce ti-ar place sa ii vezi cum ii iese burta inainte?laughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Darkela):

Nu am zis ca mi-ar placea burta, dar urasc abdomenul complet plat. Ziceam ca arata bine cu 5-10 kg in plus (5 pentru cele de 1.50-65 si 10 pentru cele de 1.65 + ) cand are o usoara rotunjire chiar in mijlocul abdomenului si pe margini e relativ plata :P Cel mai bine pot explica numa cu poze :P Dupa mine aia nu-i fata la care is se vad oasele in spate si coastele in fata :P Asta-i parerea mea (si a multoooor altor baieti) chiar daca voi fugiti exact dupa aspectul de subnutrite.

P.S. Ce ti-am zis e perfect daca fata e si lata in bazin :D
Ex de cum imi place
http://goo.gl/7dCB8 (nu se vede abdomenul dar dupa mana iti zic ca sigur il are cum ti-am descris)
http://goo.gl/Fk1yP - se vede si abdomenu

Si cel mai bun exemplu :
http://goo.gl/VYfZx si dupa cum zice in poza deasupra in stanga : Asta e sexy si in dreapta Asta e ra**t

| Darkela a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Ultima poza nu imi mergee.

| Darkela a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Aaa laughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Darkela):

Dupa cum ziceam... Stanga e modelul perfect, dreapta e r****ul promovat de media si dobitocii de desgneri.

P.S. O femeie suferinda de anorexie care la 24 ani avea 1.70 si 47 kg a fost sfatuita de unde "designer" ca daca vrea sa fie frumoasa sa mai slabeasca cel putin 10 kg.ASTIA SUNT CRIMINALI NU DESIGNERI si daca vreti sa le urmati sfatul... sa-mi spuneti doar ce cosciug preferatiwinking

Apropo,fata a murit de insuficienta cardiaca, datorita faptului ca corpul a fost asa de gol de grasime incat corpul a ajuns sa digere muschii, care, cand a ajuns la cel al inima, la slabit in asa hal incat nu a mai putut pompa.

Inca odata,"succes"winking

| Adelina1998B a răspuns:

Ii bine sa ai din toate cate ceva, cum am eu, imi place sa ma imbrac apr in toate stilurile happy :*

| Calin_Nicol_1976 a răspuns:

Sport