| Sabina_1904 a întrebat:

Ce stil vestimentar i s-ar potrivi unei fete de 15 ani? 167 si 55 kg?

Pai de obicei ma imbrac in blugi, triocuri, camasi cu tricou ( nu de alea rock.\, cam cum le avea miley in unele poze ) si cateodata elegant. deci sa zicem am 2 stiluri si port mai mereu bascheti, tenisi mi separ comozi. [ nu-s rockerita, si nici emo )

4 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Stilul care il vrei.Cum te simti tu bine caci asa vei arata si bine.happy Te imbraci foarte bine.Mai mult de atat ce sa ai? E destul de bine(si miley mie chiar imi place cum se imbraca). Chestia e sa te simti cat mai bine, mai lejera. happy

| Deea dYdY a răspuns:

Ceva funny, sa zicem ceva colorat, nu sobru si elegant, cred ca inca nu e varsta, ceva jucaus ca sa dai impresia ca te joci cu hainele, da sa stii ca baschetii reprezinta o persoana sportiva si comoda, deci opteaza pentru un look smart-casual cu influente sport, poate daca te-as cunoaste mai bine ti-as da o analiza mai profunda, daca mai ai nevoie de orice sfat pe tema asta.Here I am!

| CybeRAthlete a răspuns:

Stilul in care te simti tu. care te reprezinta. nu trebuie sa fi "miley" dupa cum spuneai sau ca baiat sa fi "bieber" ala ca sa te placa persoanele de sex opus. sau acelasi sex, pentru ca s-au schimbat vremurile laughing
am deviat : Poarta ce ti se pare comod, ce iti place.Nu ati observat ca "moda" in ziua de azi este data de persoane de 40-50+ de ani, haine ce le poarta tineretul, nu ei... de parca ar mai sti ce se poarta cand ei prindeau prohibitia de alcool din America...
Parerea mea, poarta ce vrei, ce iti place, nu iti face griji de ce zice lumea.
Eu spre exemplu am pus niste tenesi in picioare, blugi de care nimeresc, simpli sau ceva de bun gust, un tricou sau o camasa care imi place si am plecat afara. nimeni nu mi-a comentat stilul vestimentar. am combinat si camasa cu papion cu tenesi si pantaloni scurti si o sapca. orice pica bine pe tine e super ok
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa ti creezi tu un stil propriu...si eu am tot 15 ani. si iti pot spuca din proprie experienta ca cel mai bine e sa te imbraci cum iti placewinking