| AmanoYuno a întrebat:

Ce strugurel imi sugerati vara asta? dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| InGrId99 a răspuns:

Un strugurel cu aloevera si propolis+vitamina ewinking

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Cele de la Nivea nu hidratează buzele, doar le colorează şi miros frumos, dar sunt cam scumpe în comparaţie cu altele. Îţi recomand unul de la Farmasi, am avut eu şi e foarte bun + că are un miros plăcut, de struguri/fructe de pădure şi colorează puţin.
http://www.tanalize.com/upld/11732_lip%20uzum.jpg
eu l-am luat la 4-5 lei şi cred că e cel mai bun, rămâne pe buze cam toată ziua.

| KirigayaKirito a răspuns:

Un balsam de buze de la nivea e tot ce iti trebuiewinking

| XatomisX a răspuns:

Cu aroma de branza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afuz-ali. E dulce si bun.

| DaianaDC a răspuns:

Http://www.coupongal.net/wp-content/uploads/2011/02/Nivea-Lip-Care.jpg Asta e foarte bun si miroase super! :* 10 lei maxim costa...