| zapazapacita a întrebat:

ce carti imi sugerati pentru vara aceasta? funda pentru cine imi recomanda cele mai tari carti

Răspuns Câştigător
| PяInCєSs a răspuns:

Pai cam ce gen ai vrea? Iti recomand Paulo Coelho cam toate, eu am citit : La raul Pierda am sezut si am plans..., Al cincilea munte, Veronika se hotaraste sa moara, Jurnalul unui mag si Vrajitoarea din Portobello.

Mie una mi-au placut foarte mult.

As putea sa imi recomand daca nu ai citit si Codul lui DaVinci, Avocatul strazii, Scaunul singuratatii, Razboi si pace, etc acum in momentul de fata chiar nu mai am idei insa daca vrei pot sa revin cand imi mai aduc aminte.

3 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

In loc sa citesti o carte, iesi si te distreaza doar e vară.
Eu una nu as posta astfel de intrebari pe TPU, eu zic ca avem o vacanta si o meritam, nu sa ne pierdem timpu citind, bad is not it?

| zapazapacita explică (pentru Barbiiiiie):

Da stiu...

| zapazapacita explică (pentru Barbiiiiie):

Poate ca ai dreptate dar nu o sa citesc toata vara.o sa ma distrez si cu prietenii