| Devil3ization a întrebat:

Ce tenisi sa imi iau cu blugi slim albastri pentru barbati? pentru scoala! Dau funda! Dati`mi site`uri!

4 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Poi cumparati pur si simplu niste adidasi la culoarea blugilor sa se asorteze. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albi sau negri dar inalti. Si sa nu fie prea mari sa fie mai finuti. Gasesti pe la Nike ceva de genu.

| Devil3ization explică (pentru anonim_4396):

Un site. ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Devil3ization):

Scrie pe google la imagini : adidasi albi nike inalti si pe randu doi sunt penultimi adidasi de la converse negri cu o stea, aceia ar fi potriviti.